Hakkımızda

Hızlı Tedarik Ve Hizmetlerimizle Fark Yaratıyoruz.

İlaç ve Dermokozmetik

Apeks Pharma’da her zaman hizmetleri iyileştirmeye ve müşteri memnuniyeti seviyesini artırmaya çalışıyoruz. Bunu başarmak için deneyimli bir ekip ve güncel teknolojiyi kullanmak her zaman Apeks Grup’un çalışma politikası olmuştur. Hizmet sunumundaki hız ve doğruluk, müşterilerin ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en yüksek doğrulukla karşılamak Apeks Pharma ekibinin bir diğer avantajıdır.

Apeks Pharma Grup

Apeks Pharma’da insan sağlığına önem verdiğimiz bilinciyle, ince dağıtım ve depolama rehberi kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ve denetlenen bir “Kalite güvence sistemi” oluşturulmuştur. Tedarik, depolama ve teslimat sürecine kadar güçlü bir altyapı üzerine kurulan bu sistem bizlere yol gösterici olmuştur.

Periyodik olarak gerçekleştirilen eğitimler ile personelimizin bilgi düzeyi güncellenmekte ve yüksek tutulmakta, böylece ürün ihtiyacı ve müşteri talepleri doğrultusunda teslimatın yazılı kural ve yönetmeliklere uygun olarak hazırlanması sağlanmaktadır.

Ürün kabul, teslimat ve depolama alanlarımız 24 saat kameralarla izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Tüm depolama alanlarımız ısı ve nem takip cihazları ile kontrol edilmekte ve kayıtları bilgisayar ortamında tutulmaktadır. Belirli oranlarda meydana gelebilecek değişikliklerde, sesli ve yazılı uyarılarla uyarılan merkez personeli anında gerekli prosedürü uygular.

Soğuk zincir ürünleri özelliklerine göre 180 m2 soğuk hava depolarında depolanmakta ve 24 saat bilgisayar ortamında frig ısı oranları kayıt altına alınmaktadır. Bu tür ürünlerin teslimatı sırasında soğuk zincir ilacının taşınması için üretilmiş ve onaylanmış ambalaj malzemeleri ve ısı kayıt cihazları kullanılmaktadır ve soğuk zincir ürün prosedürü düzgün bir şekilde uygulanmaktadır.

Depomuza giren her mal, ilaç takip sistemi üzerinden kontrol edildikten sonra stoklara alınmaktadır. Satılmakta olan ürünler bilgisayar sistemimizde kayıt altına alındıktan sonra paketlenmektedir. Tüm operasyonel süreçler otomasyon sistemimiz tarafından kontrol edilmekte ve kayıtları tutulmaktadır. Malla ilgili resmi para çekme işlemi gerçekleştiğinde, bu sistemimiz sayesinde müşterimiz durumdan anında haberdar edilmekte ve ardından para çekme işlemi başlatılmaktadır.

Misyonumuz

Apeks Pharma, insan sağlığı önceliği ile kaliteden ödün vermeden, tüm hastaların ihtiyaçlarına cevap verecek mümkün olan en iyi ve yenilikçi ürünleri geliştirmeyi, bu bağlamda gerekli tüm yatırımları yapmayı, hastaların memnuniyetini üst seviyede tutmayı, daima hukuki ve etik değerlere bağlı kalmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Apeks Pharma, sağlam ve kalıcı bir alt yapı ile büyüme anlayışıyla dünya standartlarında ilaçlar üretmeyi, yeni tedavi çözümleri keşfetmeyi, dünya çapında tanınan, takdir edilen, geniş ürün portföyüne sahip güvenilir bir firma olmayı vizyon edinmiştir.

Değerlerimiz

  • Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemek
  • Yenilikleri desteklemek
  • Sürekli iyileşme ve gelişme
  • Güvenilirlik
  • Hukuki ve etik değerlere bağlılık
  • İnsan sağlığı önceliği
  • Çevreye ve doğaya duyarlılık

Apeks Pharma

GRUPLARIMIZ

Apeks Expo

Türkiye ilaç pazarının rekabetçi ve kaliteli hizmet sunması sayesinde dünya genelinden gelen ilaç taleplerini karşılayarak güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Apeks Denta

Ağız ve diş sağlığı alanında ürettiğimiz ve distribütörü olduğumuz ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Apeks Healtha

Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile Destekleyici ve tamamlayıcı tedavi üzerine etkili Gıda takviyeleri ve OTC ürünleri üretmekteyiz.

Apeks Pharma

Türkiye’nin önde gelen İlko İlaç  ve benzer firmaların ilaçlarını yurt içinde pazarlıyoruz ve kaliteli dermokozmetik üretiyoruz.

+ 1000
Yıllık Ürün Siparişi
+ 1000
Müşteri Sayısı
+ 0
Eleman Sayısı
+ 0
Ürün Çeşidi